RBR10NS40AFHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR10NS40AFHTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR10NS40AFHTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VR 10A
Ngā Rauemi: 1.RBR10NS40AFHTL.pdf2.RBR10NS40AFHTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR10NS40AFHTL
Tau Wae RBR10NS40AFHTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VR 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95816 pcs Pepa Raraunga 1.RBR10NS40AFHTL.pdf2.RBR10NS40AFHTL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 620mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato LPDS Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 8.9ns
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa RBR10NS40AFHTLDKR Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 120µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A