RB162LAM-60TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB162LAM-60TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB162LAM-60TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
Ngā Rauemi: 1.RB162LAM-60TR.pdf2.RB162LAM-60TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB162LAM-60TR
Tau Wae RB162LAM-60TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 632057 pcs Pepa Raraunga 1.RB162LAM-60TR.pdf2.RB162LAM-60TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 650mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 60V 1A Surface Mount PMDTM
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 60V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A