RB162LAM-40TFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB162LAM-40TFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB162LAM-40TFTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Ngā Rauemi: 1.RB162LAM-40TFTR.pdf2.RB162LAM-40TFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB162LAM-40TFTR
Tau Wae RB162LAM-40TFTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 548140 pcs Pepa Raraunga 1.RB162LAM-40TFTR.pdf2.RB162LAM-40TFTR.pdf
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa Automotive, AEC-Q101
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-128
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -