RB150M-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB150M-30TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB150M-30TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDS
Ngā Rauemi: RB150M-30TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB150M-30TR
Tau Wae RB150M-30TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210259 pcs Pepa Raraunga RB150M-30TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 480mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDS Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 1.5A Surface Mount PMDS I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RB14DE1100
RB14DE1100
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
I roto i te taonga: 73750 pcs
Tikiake: RB14DE1100.pdf
RFQ
RB152
RB152
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 1.5A 100V RB-15