RB14DE1100
E-SwitchE-Switch
RB14DE1100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB14DE1100
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Ngā Rauemi: 1.RB14DE1100.pdf2.RB14DE1100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB14DE1100
Tau Wae RB14DE1100 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73750 pcs Pepa Raraunga 1.RB14DE1100.pdf2.RB14DE1100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom Raupapa RB1, LAMB
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 30.00mm x 11.00mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EG5640
RB14DE1100-ND
Tae Mahi -20°C ~ 65°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 16A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 16A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Concave (Curved) Te Waitohu Mahi No Marking
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RB14DC112S
RB14DC112S
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 64107 pcs
Tikiake: RB14DC112S.pdf
RFQ
RB151L-40TE25
RB151L-40TE25
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V PMDS
I roto i te taonga: 5229 pcs
Tikiake:
RFQ
RB152
RB152
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 1.5A 100V RB-15
Tikiake: RB152.pdf
RB151
RB151
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V RB-15