RB061US-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB061US-30TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB061US-30TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TSMD8
Ngā Rauemi: 1.RB061US-30TR.pdf2.RB061US-30TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB061US-30TR
Tau Wae RB061US-30TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TSMD8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204742 pcs Pepa Raraunga 1.RB061US-30TR.pdf2.RB061US-30TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 400mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TSMD8 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD Ētahi Ingoa RB061US-30TRTR
RB061US-30TRTR-ND
RB061US30TR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 30V 2A Surface Mount 8-SMD
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900µA @ 15V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2A