RB060MM-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB060MM-40TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB060MM-40TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
Ngā Rauemi: 1.RB060MM-40TR.pdf2.RB060MM-40TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB060MM-40TR
Tau Wae RB060MM-40TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231228 pcs Pepa Raraunga 1.RB060MM-40TR.pdf2.RB060MM-40TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 560mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa RB060MM-40DKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 2A Surface Mount PMDU
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A