R6018ANJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6018ANJTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6018ANJTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS
Ngā Rauemi: R6018ANJTL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6018ANJTL
Tau Wae R6018ANJTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28317 pcs Pepa Raraunga R6018ANJTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LPTS
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 100W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2050pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 18A (Ta) 100W (Tc) Surface Mount LPTS
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18A (Ta)