R6015KNZC8
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015KNZC8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6015KNZC8
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CHANNEL 600V 15A TO3PF
Ngā Rauemi: R6015KNZC8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6015KNZC8
Tau Wae R6015KNZC8 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CHANNEL 600V 15A TO3PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60871 pcs Pepa Raraunga R6015KNZC8.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3PF
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 6.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-3P-3 Full Pack Ētahi Ingoa R6015KNZC8TR
R6015KNZC8TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 27.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga Schottky Diode (Isolated) Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 15A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-3PF
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)