R6011KNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6011KNX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6011KNX
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 11A TO220FM
Ngā Rauemi: R6011KNX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6011KNX
Tau Wae R6011KNX Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 11A TO220FM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67947 pcs Pepa Raraunga R6011KNX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 3.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 53W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 740pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga Schottky Diode (Isolated)
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 11A (Tc) 53W (Tc) Through Hole TO-220FM I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)