R6011KNJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6011KNJTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6011KNJTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CHANNEL 600V 11A TO263
Ngā Rauemi: 1.R6011KNJTL.pdf2.R6011KNJTL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6011KNJTL
Tau Wae R6011KNJTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CHANNEL 600V 11A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86182 pcs Pepa Raraunga 1.R6011KNJTL.pdf2.R6011KNJTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 3.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 124W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa R6011KNJTLTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 740pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga Schottky Diode (Isolated) Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 11A (Tc) 124W (Tc) Surface Mount TO-263
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)