R5007ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5007ANX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R5007ANX
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 7A TO220
Ngā Rauemi: R5007ANX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R5007ANX
Tau Wae R5007ANX Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 7A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100297 pcs Pepa Raraunga R5007ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 3.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa R5007ANXCT
R5007ANXCT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 7A (Ta) 40W (Tc) Through Hole TO-220FM I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R5001615XXWA
R5001615XXWA
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.6KV 150A DO205
I roto i te taonga: 1377 pcs
Tikiake: R5001615XXWA.pdf
RFQ
R5001415XXZT
R5001415XXZT
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: RECTIFIER 1400V 150A DO-8 FOR