R5005CNJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5005CNJTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R5005CNJTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS
Ngā Rauemi: R5005CNJTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R5005CNJTL
Tau Wae R5005CNJTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66423 pcs Pepa Raraunga R5005CNJTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LPTS
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.6 Ohm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10.8nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 5A (Ta) 40W (Tc) Surface Mount LPTS
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)