PDZVTR11A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR11A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR11A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR11A.pdf2.PDZVTR11A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR11A
Tau Wae PDZVTR11A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 679155 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR11A.pdf2.PDZVTR11A.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 11V Te manawanui ±5.45%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR11ATR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 11V 1W ±5.45% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 8V