PDZVTR10A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR10A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR10A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR10A.pdf2.PDZVTR10A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR10A
Tau Wae PDZVTR10A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 432541 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR10A.pdf2.PDZVTR10A.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Te manawanui ±6%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR10ADKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 6 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 1W ±6% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 7V