MCR50JZHFSR091
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHFSR091 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR50JZHFSR091
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.091 OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: MCR50JZHFSR091.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR50JZHFSR091
Tau Wae MCR50JZHFSR091 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.091 OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 836603 pcs Pepa Raraunga MCR50JZHFSR091.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 200/ +800ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 91 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa RHM.091VTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 91 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film