MCR50JZHFSR075
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHFSR075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR50JZHFSR075
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.075 OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: MCR50JZHFSR075.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR50JZHFSR075
Tau Wae MCR50JZHFSR075 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.075 OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5780 pcs Pepa Raraunga MCR50JZHFSR075.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 200/ +800ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 75 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa RHM.075VTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film