MCH032AN1R2CK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032AN1R2CK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH032AN1R2CK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: MCH032AN1R2CK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH032AN1R2CK
Tau Wae MCH032AN1R2CK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga MCH032AN1R2CK.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.012" (0.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 511-1377-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 1.2pF