MCH032AN130JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032AN130JK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH032AN130JK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: MCH032AN130JK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH032AN130JK
Tau Wae MCH032AN130JK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4299 pcs Pepa Raraunga MCH032AN130JK.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.012" (0.30mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 511-1401-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 13pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 13pF