FTZ6.8ET148
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
FTZ6.8ET148 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTZ6.8ET148
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD5
Ngā Rauemi: 1.FTZ6.8ET148.pdf2.FTZ6.8ET148.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTZ6.8ET148
Tau Wae FTZ6.8ET148 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 469109 pcs Pepa Raraunga 1.FTZ6.8ET148.pdf2.FTZ6.8ET148.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD5 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa FTZ6.8ET148-ND
FTZ6.8ET148TR
FTZ68ET148
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 200mW SMD5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V