FTZ4.3ET148
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
FTZ4.3ET148 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTZ4.3ET148
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 4.3V SMD5
Ngā Rauemi: 1.FTZ4.3ET148.pdf2.FTZ4.3ET148.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTZ4.3ET148
Tau Wae FTZ4.3ET148 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 4.3V SMD5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 560756 pcs Pepa Raraunga 1.FTZ4.3ET148.pdf2.FTZ4.3ET148.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD5 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa FTZ4.3ET148TR
FTZ43ET148
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 4.3V 200mW SMD5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1V