BR25H640FVM-2ACTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H640FVM-2ACTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR25H640FVM-2ACTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.BR25H640FVM-2ACTR.pdf2.BR25H640FVM-2ACTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR25H640FVM-2ACTR
Tau Wae BR25H640FVM-2ACTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69247 pcs Pepa Raraunga 1.BR25H640FVM-2ACTR.pdf2.BR25H640FVM-2ACTR.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 4ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Ētahi Ingoa BR25H640FVM-2ACCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Whero Whero 10MHz