BR25H640F-2ACE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H640F-2ACE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR25H640F-2ACE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOP
Ngā Rauemi: 1.BR25H640F-2ACE2.pdf2.BR25H640F-2ACE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR25H640F-2ACE2
Tau Wae BR25H640F-2ACE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58315 pcs Pepa Raraunga 1.BR25H640F-2ACE2.pdf2.BR25H640F-2ACE2.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 4ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa BR25H640F-2ACE2DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-SOP
Whero Whero 10MHz