BD87A41FVM-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD87A41FVM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD87A41FVM-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC RESET WATCHDOG TIMER 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.BD87A41FVM-TR.pdf2.BD87A41FVM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD87A41FVM-TR
Tau Wae BD87A41FVM-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 65750 pcs Pepa Raraunga 1.BD87A41FVM-TR.pdf2.BD87A41FVM-TR.pdf
Putanga - Tae 4.1V Momo Watchdog Circuit
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa BD87A41FVM-TR-ND
BD87A41FVMTR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1