BD87A28FVM-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD87A28FVM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD87A28FVM-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC RESET WATCHDOG TIMER 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.BD87A28FVM-TR.pdf2.BD87A28FVM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD87A28FVM-TR
Tau Wae BD87A28FVM-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 66576 pcs Pepa Raraunga 1.BD87A28FVM-TR.pdf2.BD87A28FVM-TR.pdf
Putanga - Tae 2.8V Momo Watchdog Circuit
Raupapa - Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable
Tautuhi anō Active Low Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Whakaputa Open Drain or Open Collector