BD37A41FVM-TR
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
BD37A41FVM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD37A41FVM-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT WATCHDOG 8MSOP
Ngā Rauemi: BD37A41FVM-TR.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD37A41FVM-TR
Tau Wae BD37A41FVM-TR Kaihanga Rohm Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 81237 pcs Pepa Raraunga BD37A41FVM-TR.pdf
Putanga - Tae Adjustable/Selectable Tuhinga o mua - Breakdown 8-MSOP
Momo Watchdog Circuit Raupapa -
Te Tema Tema 4.1V RoHS Tūnga Digi-Reel®
Tautuhi Tautuhi 1 Ko te poari 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)