BD37A19FVM-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD37A19FVM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD37A19FVM-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT WATCHDOG 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.BD37A19FVM-TR.pdf2.BD37A19FVM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD37A19FVM-TR
Tau Wae BD37A19FVM-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 78894 pcs Pepa Raraunga 1.BD37A19FVM-TR.pdf2.BD37A19FVM-TR.pdf
Putanga - Tae 1.9V Momo Watchdog Circuit
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa BD37A19FVMTR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1