BD15KA5WFP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD15KA5WFP-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 500MA TO252-5
Ngā Rauemi: 1.BD15KA5WFP-E2.pdf2.BD15KA5WFP-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD15KA5WFP-E2
Tau Wae BD15KA5WFP-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 500MA TO252-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168441 pcs Pepa Raraunga 1.BD15KA5WFP-E2.pdf2.BD15KA5WFP-E2.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 50dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD15KA5WFP-E2TR
BD15KA5WFPE2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA TO-252-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 550µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.35mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable