BD12KA5WFP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD12KA5WFP-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 500MA TO252-5
Ngā Rauemi: 1.BD12KA5WFP-E2.pdf2.BD12KA5WFP-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD12KA5WFP-E2
Tau Wae BD12KA5WFP-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 500MA TO252-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154028 pcs Pepa Raraunga 1.BD12KA5WFP-E2.pdf2.BD12KA5WFP-E2.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 50dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD12KA5WFP-E2DKR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA TO-252-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 550µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.35mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri BD12KA5
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BD133
BD133
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER PHILLIPS #3 11.19"
I roto i te taonga: 5820 pcs
Tikiake: BD133.pdf
RFQ
BD1321G-TR
BD1321G-TR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC OP AMP GROUND SENSE 5-SSOP
I roto i te taonga: 326338 pcs
Tikiake: BD1321G-TR.pdf
RFQ
BD12IC0WHFV-GTR
BD12IC0WHFV-GTR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.2V 1A 6HVSOF
Tikiake: BD12IC0WHFV-GTR.pdf
BD135
BD135
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS NPN 45V 1.5A TO225AA