BD12IC0MEFJ-LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD12IC0MEFJ-LBH2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD12IC0MEFJ-LBH2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 1A 8HTSOP-J
Ngā Rauemi: 1.BD12IC0MEFJ-LBH2.pdf2.BD12IC0MEFJ-LBH2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD12IC0MEFJ-LBH2
Tau Wae BD12IC0MEFJ-LBH2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 1A 8HTSOP-J Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69595 pcs Pepa Raraunga 1.BD12IC0MEFJ-LBH2.pdf2.BD12IC0MEFJ-LBH2.pdf
Rae Tae (Max) 0.9V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-HTSOP-J Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD12IC0MEFJ-LBH2CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 8-HTSOP-J
Tae - Whakaaetanga (Max) 700µA Nama - Whakaputa 1A