BA25DD0WHFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA25DD0WHFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA25DD0WHFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 2A HRP5
Ngā Rauemi: 1.BA25DD0WHFP-TR.pdf2.BA25DD0WHFP-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA25DD0WHFP-TR
Tau Wae BA25DD0WHFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 2A HRP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61214 pcs Pepa Raraunga 1.BA25DD0WHFP-TR.pdf2.BA25DD0WHFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.7V @ 2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Over Voltage Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA25DD0WHFPDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A HRP-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 2A