BA25BC0WT-V5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA25BC0WT-V5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA25BC0WT-V5
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 1A TO220FP-5
Ngā Rauemi: BA25BC0WT-V5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA25BC0WT-V5
Tau Wae BA25BC0WT-V5 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 1A TO220FP-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100459 pcs Pepa Raraunga BA25BC0WT-V5.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-5 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA25BC0WTV5 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A TO-220FP-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 900µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.5mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri BA25BC0
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BA232050R0KE
BA232050R0KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 50 OHM 10% 700W