511-8006-KIT
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
511-8006-KIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 511-8006-KIT
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua KIT LED 1208/1210 MULTI COLOR
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 511-8006-KIT
Tau Wae 511-8006-KIT Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 6216 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Maha 40 Pieces (8 Values - 5 Each)
Packaging Plastic Box with Bin Guide Ngā Packahinga Kei roto 1208 (3020 Metric), 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa Q3629049 Momo Tae Surface Mount
Momo Kit LED Tae Green, Red, Yellow
Ngā Hua e hāngai ana
511-8007-KIT
511-8007-KIT
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: KIT LED 0402 MULTI COLOR
I roto i te taonga: 5285 pcs
Tikiake:
RFQ
511-8H
511-8H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 300NH 1.675A 80 MOHM
I roto i te taonga: 80894 pcs
Tikiake: 511-8H.pdf
RFQ
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: KIT LED 0805 MULTI COLOR
Tikiake:
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 1.79A 70 MOHM TH
511-8F
Tikiake: 511-8F.pdf
Whakaahuatanga: KIT LED 3MM MULTI COLOR
511-8J
511-8J
Tikiake: 511-8J.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: SKT PGA SOLDRTL
Tikiake: 511-91-012-05-001001.pdf
511-8G
511-8G
Tikiake: 511-8G.pdf
Whakaahuatanga: KIT LED 5MM MULTI COLOR
Tikiake: 511-8001-KIT.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel