511-8002-KIT
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
511-8002-KIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 511-8002-KIT
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua KIT LED 3MM MULTI COLOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 511-8002-KIT
Tau Wae 511-8002-KIT Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga KIT LED 3MM MULTI COLOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18161 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Maha 75 Pieces (15 Values - 5 Each)
Packaging Plastic Box with Bin Guide Ngā Packahinga Kei roto Round, 3mm, T-1 and 3.2mm
Ētahi Ingoa Q3629021 Momo Tae Through Hole
Momo Kit LED Tae Green, Red, Yellow
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
511-6U
511-6U
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK FOR PWR MOD/IGBT/RELAY
I roto i te taonga: 2708 pcs
Tikiake: 511-6U.pdf
RFQ
511-7H
511-7H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 1.79A 70 MOHM TH
I roto i te taonga: 88084 pcs
Tikiake: 511-7H.pdf
RFQ
511-7J
511-7J
Kaihanga: API Delevan
Tikiake: 511-7J.pdf
511-8F
511-8F
Whakaahuatanga: FIXED IND 300NH 1.675A 80 MOHM
Tikiake: 511-8F.pdf
511-8003-KIT
511-8003-KIT
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: KIT LED 0603 MULTI COLOR
Tikiake:
511-8G
511-8G
Tikiake: 511-8G.pdf
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: KIT LED 0402 MULTI COLOR
Tikiake:
Tikiake: 511-7F.pdf
Whakaahuatanga: KIT LED 5MM MULTI COLOR
Tikiake: 511-8001-KIT.pdf
Tikiake: 511-7G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel