2SAR514PT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR514PT100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SAR514PT100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 80V 0.7A MPT3
Ngā Rauemi: 2SAR514PT100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SAR514PT100
Tau Wae 2SAR514PT100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS PNP 80V 0.7A MPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252069 pcs Pepa Raraunga 2SAR514PT100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 15mA, 300mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 380MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 380MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 700mA