2SAR514PFRAT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR514PFRAT100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SAR514PFRAT100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua PNP DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON
Ngā Rauemi: 1.2SAR514PFRAT100.pdf2.2SAR514PFRAT100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SAR514PFRAT100
Tau Wae 2SAR514PFRAT100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 474048 pcs Pepa Raraunga 1.2SAR514PFRAT100.pdf2.2SAR514PFRAT100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 15mA, 300mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2SAR514PFRAT100TR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 380MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 380MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 700mA