EA-21986-000
KnowlesKnowles
EA-21986-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EA-21986-000
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua MICROPHONE
Ngā Rauemi: EA-21986-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EA-21986-000
Tau Wae EA-21986-000 Kaihanga Knowles
Whakaahuatanga MICROPHONE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7247 pcs Pepa Raraunga EA-21986-000.pdf
Putanga - Kua tohua 1.3V Momo Electret Condenser
Whakamutunga Solder Pads Rahi / Rahi 0.219" L x 0.157" W (5.56mm x 3.99mm)
Hanga Rectangular Raupapa EA
Whakaaroaro -59dB ±3dB @ 74dB SPL Ratonga S / N -
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Momo putanga Analog Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 3.5 kOhms Teitei (Max) 0.089" (2.26mm)
Mahinga Rawe 100Hz ~ 5kHz Whakahaere Omnidirectional
Whakaahuatanga Taipitopito 100Hz ~ 5kHz Analog Microphone Electret Condenser Omnidirectional (-59dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads I teie nei - Te tuku 50µA