EA-21939-C36
KnowlesKnowles
EA-21939-C36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EA-21939-C36
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua MIC COND ANALOG OMNI -59DB
Ngā Rauemi: EA-21939-C36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EA-21939-C36
Tau Wae EA-21939-C36 Kaihanga Knowles
He Rahinga Kei te wātea 8342 pcs Pepa Raraunga EA-21939-C36.pdf
Waahi Ngaohiko 1.3V ~ 10V Putanga - Kua tohua 1.3V
Momo Electret Condenser Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.219" L x 0.157" W (5.56mm x 3.99mm) Hanga Rectangular
Raupapa EA Whakaaroaro -59dB ±3dB @ 74dB SPL
Ratonga S / N - Tauranga Tauranga Side
Packaging Bulk Momo putanga Analog
Ētahi Ingoa 423-1170
EA-1939-C36
EA-1939-C36-ND
EA21939C36
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 3.5 kOhms Teitei (Max) 0.089" (2.26mm)
Mahinga Rawe 100Hz ~ 4.8kHz Whakahaere Omnidirectional
Whakaahuatanga Taipitopito 100Hz ~ 4.8kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.3V ~ 10V Omnidirectional (-59dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads I teie nei - Te tuku 50µA