SFLMT5000681MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLMT5000681MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFLMT5000681MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFLMT5000681MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFLMT5000681MX0
Tau Wae SFLMT5000681MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3389 pcs Pepa Raraunga SFLMT5000681MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M5x0.8 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Raupapa SFLM
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 24dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 680pF