SFLS10481R5B
Hua Hua
Tau Wae: SFLS10481R5B
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V
Ngā Rauemi: SFLS10481R5B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFLS10481R5B
Tau Wae SFLS10481R5B Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2902 pcs Pepa Raraunga SFLS10481R5B.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 1.5V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
Raupapa * Mana (Watts) 5.25W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 3.5A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.5A