SFABC2000103MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFABC2000103MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFABC2000103MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Ngā Rauemi: SFABC2000103MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFABC2000103MX0
Tau Wae SFABC2000103MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7722 pcs Pepa Raraunga SFABC2000103MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 6-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Raupapa SFAB
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 10000pF