SFABC1000223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFABC1000223MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFABC1000223MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: SFABC1000223MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFABC1000223MX0
Tau Wae SFABC1000223MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8995 pcs Pepa Raraunga SFABC1000223MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 6-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Raupapa SFAB
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 0.022µF