2220Y6300474KJTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300474KJTWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y6300474KJTWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 630V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220Y6300474KJTWS2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y6300474KJTWS2
Tau Wae 2220Y6300474KJTWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 630V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39908 pcs Pepa Raraunga 2220Y6300474KJTWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa StackiCap™, FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Boardflex Sensitive