2220Y6300473KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300473KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220Y6300473KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 630V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220Y6300473KXT.pdf2.2220Y6300473KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220Y6300473KXT
Tau Wae 2220Y6300473KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 630V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46884 pcs Pepa Raraunga 1.2220Y6300473KXT.pdf2.2220Y6300473KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Boardflex Sensitive