2220J0500185KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0500185KDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220J0500185KDR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 50V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220J0500185KDR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220J0500185KDR
Tau Wae 2220J0500185KDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 50V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28641 pcs Pepa Raraunga 2220J0500185KDR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1.8µF Nga tono High Reliability