2220J0500185JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0500185JXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220J0500185JXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 50V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220J0500185JXT.pdf2.2220J0500185JXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220J0500185JXT
Tau Wae 2220J0500185JXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 50V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32878 pcs Pepa Raraunga 1.2220J0500185JXT.pdf2.2220J0500185JXT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1.8µF Nga tono General Purpose