1206J1507P50DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1507P50DQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J1507P50DQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J1507P50DQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J1507P50DQT
Tau Wae 1206J1507P50DQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114043 pcs Pepa Raraunga 1206J1507P50DQT.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5pF ±0.5pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 7.5pF Nga tono General Purpose