1206J1507P50CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1507P50CQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206J1507P50CQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1206J1507P50CQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206J1507P50CQT
Tau Wae 1206J1507P50CQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96898 pcs Pepa Raraunga 1206J1507P50CQT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 150V
Te manawanui 7.5pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1206J1507P50CQT
Te Kāhua Ara 0.063" (1.60mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 7.5pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25pF
Whakaahuatanga CAP CER 7.5PF 150V C0G/NP0 1206