1111J2007P50HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2007P50HQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111J2007P50HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 7.5PF 200V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1111J2007P50HQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111J2007P50HQT
Tau Wae 1111J2007P50HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 7.5PF 200V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25586 pcs Pepa Raraunga 1111J2007P50HQT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 7.5pF Nga tono General Purpose