1111J2006P80HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111J2006P80HQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1111J2006P80HQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111J2006P80HQT
Tau Wae 1111J2006P80HQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28609 pcs Pepa Raraunga 1111J2006P80HQT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 6.8pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1111J2006P80HQT
Te Kāhua Ara 0.070" (1.78mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 6.8pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05pF
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1111